درباره ما

کالارسان بهارکیش شرکت خصوصی است که در حوزه حمل و نقل خرده بار با ایده اولیه و تفکر استراتژیکی بدیع فعالیت خود را آغاز نموده است.

در سند راهبردی این شرکت اهتمام ویژه ای به استفاده از امکانات موجود در صنعت حمل و نقل که تا حد زیادی مغفول مانده، مبذول شده است.

این شرکت توانسته است با خلق ارزشی خلاقانه از یک واحد کوچک مستقر در پایانه بیهقی به جایگاهی درخور توجه در این صنعت دست یابد. به طوریکه در حال حاضر با در اختیار داشتن اتوماسیون های بزرگ حمل و نقل مکانیزه کالا و مرسولات به علاوه شعبات اقماری متعدد و به خدمت گرفتن فناوری روز در صنعت حمل و نقل مسئولیت حمل و نقل سهم قابل توجهی از خرده بار جابجا شونده در سطح کشور را عهده دار است.

این مجموعه طی بیش از ده سال فعالیت تخصصی در حوزه دریافت، ارسال و ترخیص کالا، تمرکز و اهتمام خود را در موضوع خرده بار قرار داده است. از میزان فروش روزمره یک واحد تجاری یا تولیدی کوچک و نیاز آن به ارسال بسته های کوچک کالا به اقصی نقاط کشور گرفته تا نیاز به حمل سریع و امن اسناد و مدارک مالی و اداری شرکت ها یا نیاز خانگی یک شهروند و ارسال به موقع یک بسته کوچک، همه و همه شیوه تخصصی و کارآمدی را طلب می کند که بتواند ضمن رعایت کامل پروتکل های امنیتی مورد تایید شرکت های بزرگ بین المللی در حمل بار، سرعت بالا و هزینه معقول برای فرستنده و گیرنده دربر داشته باشد.

۱۰,۰۰۰ بسته در روز

۱۹۰ شهر

۵۰۰ نمایندگی

۱,۵۰۰ ماشین حمل

۵۰۰ نفر پرسنل

چرا کالارسان

در حال حاضر شرکت کالارسان تحت نام تجاری KBK با شبکه گسترده ای از شعب در بیش از 100 شهر و استقرار سیستم تمام مکانیزه (اتوماسیون) حمل بار در پایانه های مسافری چهارگانه شهر تهران (جنوب،شرق، غرب و بیهقی) و دایر نمودن شعبات متعدد پراکنده در نقاط پرتراکم از نظر فراوانی خرده بار در سطح شهر، تنها مجموعه ایرانی ارائه دهنده خدمات استاندارد حمل و نقل خرده بار در کشور است که وظیفه دریافت، انتقال و ترخیص محموله های خرد شرکت های بین المللی فعال در این حوزه را در ایران عهده دار است. در این رهگذر توجه به سیاست های کلی و منشور اخلاقی سازمان همواره سر لوحه کار مدیران و پرسنل مجموعه بوده است.

شرکت کالارسان توجه و اهتمام به موضوع خدمات رسانی شایسته در این خصوص را در شرایطی برخود فرض و واجب دانسته است، که پیشرفت و توسعه سطح خدمات نیز در بخش تحقیق و توسعه شرکت همواره مد نظر بوده است.

ایجاد ناوگان جمع آوری خرده بار از سطح شهر به وسیله وانت بارهای مجهز و پرسنل آموزش دیده و همچنین پیک های موتوری اختصاصی شرکت کالارسان، با شیوه و عملکرد متفاوت برای صاحبان خرده بار آخرین اقدام این شرکت برای دست یابی هرچه بیشتر به اهداف کالارسان محسوب می شوند، اهدافی از جمله خدمات هرچه استاندارد تر،سریع تر و کم هزینه تر به هموطنان، کاهش آلودگی هوای کلان شهرها به ویژه تهران و برداشتن قدم هایی در مسیر تسهیل حمل و نقل بار درون و برون شهری و کاهش ترافیک.

ارتباط با کالارسان: ۴۷۶۲۸۴-۰۲۱

تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت کالارسان بهار کیش می باشد.