درباره ما

کالارسان بهارکیش شرکت خصوصی است که در حوزه حمل و نقل خرده بار با ایده اولیه و تفکر استراتژیکی بدیع فعالیت خود را آغاز نموده است.

در سند راهبردی این شرکت اهتمام ویژه ای به استفاده از امکانات موجود در صنعت حمل و نقل که تا حد زیادی مغفول مانده، مبذول شده است.

این شرکت توانسته است با خلق ارزشی خلاقانه از یک واحد کوچک مستقر در پایانه بیهقی به جایگاهی درخور توجه در این صنعت دست یابد. به طوریکه در حال حاضر با در اختیار داشتن اتوماسیون های بزرگ حمل و نقل مکانیزه کالا و مرسولات به علاوه شعبات اقماری متعدد و به خدمت گرفتن فناوری روز در صنعت حمل و نقل مسئولیت حمل و نقل سهم قابل توجهی از خرده بار جابجا شونده در سطح کشور را عهده دار است.

این مجموعه طی بیش از پانزده سال فعالیت تخصصی در حوزه دریافت، ارسال و ترخیص کالا، تمرکز و اهتمام خود را در موضوع خرده بار قرار داده است. از میزان فروش روزمره یک واحد تجاری یا تولیدی کوچک و نیاز آن به ارسال بسته های کوچک کالا به اقصی نقاط کشور گرفته تا نیاز به حمل سریع و امن اسناد و مدارک مالی و اداری شرکت ها یا نیاز خانگی یک شهروند و ارسال به موقع یک بسته کوچک، همه و همه شیوه تخصصی و کارآمدی را طلب می کند که بتواند ضمن رعایت کامل پروتکل های امنیتی مورد تایید شرکت های بزرگ بین المللی در حمل بار، سرعت بالا و هزینه معقول برای فرستنده و گیرنده دربر داشته باشد.

کالارسان-حمل بار بین شهری

۱۰,۰۰۰ بسته در روز

۱۹۰ شهر

۵۰۰ نمایندگی

۱,۵۰۰ ماشین حمل

۵۰۰ نفر پرسنل

کالارسان-حمل بار بین شهری

چرا کالارسان

شرکت کالارسان با بینشی وسیع، همواره خود را با تغییرات محیط کسب‌وکار همگام کرده است. این شرکت با اولویت‌بندی راهبردها و تخصیص بهینه منابع، با شتاب در مسیر رشد و خلق ارزش های جدید برای جامعه درحرکت است و با بهره مندی از امکانات مدرن و نیروهای متخصص، شرایط ارسال سریع کالا و ضمانت امنیت را با صرفه جویی در هزینه برای مشتریان خود به ارمغان می آورد.

کالارسان با بررسی و شناخت حوزه ارسال بسته و ارسال خرده بار بین شهری و همچنین با توجه به نیازهای مشتریان در این زمینه، ساختار خود را که مبتنی بر استفاده از ترمینال های مسافربری و اتوبوس های بین شهری پایه گذاری کرده است. در کنار سایر خدمات عمومی ارائه شده توسط شرکت های حمل بار، استفاده از ترمینال ها و اتوبوس های مسافربری موجود در سراسر کشور، مزیت های قابل توجهی را در ارائه خدمت برای کالارسان فراهم کرده است. از جمله این مزایای منحصر به فرد عبارت اند از:

  • سریع ترین سرویس ارسال بار به شهرستان با توجه به تعداد و ساعات حرکت اتوبوس ها
  • ارزان ترین سرویس ارسال بسته پستی با توجه به استفاده از ناوگان اشتراکی
  • ارسال بسته به اقصی نقاط کشور با توجه به حضور نمایندگان کالارسان در ترمینال های مسافربری
  • پست سریع و ارسال بسته به شهرستان در کمتر از 24 ساعت
  • ارائه سرویس به شرکت های حمل درون شهری
  • امکان انبارداری در مبدا و مقصد
  • ارائه پنل نرم افزاری و سرویس ارسال پستی، به شرکت هایی که نیاز به ارسال بار به شهرهای دیگر دارند

کالارسان-حمل بار بین شهری

ارتباط با کالارسان: ۴۵۱۴۶-۰۲۱

تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت کالارسان بهار کیش می باشد.